Projekt DUN

2021-02-19

Biblioteka Główna UTP decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego uzyskała środki finansowe na realizację zadania z zakresu projektu Działalność Upowszechniająca Naukę (DUN) w ramach umowy 838/P-DUN/2019.
„Poszerzenie zasobów Repozytorium Cyfrowego UTP o pełnotekstową kolekcję Norm Branżowych oraz ich szerokie upowszechnienie dla pracowników i studentów UTP w Bydgoszczy, międzynarodowego środowiska naukowego a także przedsiębiorców”.

Projekt był realizowany od 1 lipca 2019 r. do 31 grudnia 2020 r. W efekcie zdigitalizowano 1800 norm branżowych, opracowano ich opisy bibliograficzne w centralnym katalogu NUKAT, skatalogowano w systemie HORIZON oraz udostępniono w Repozytorium Cyfrowym UTP.

Inne aktualności